Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Popularita chytrých hodinek neustále roste a na trh se tak dostávají stále zajímavější modely. Mezi ně se jednoznačně řadí i model Niceboy X-fit Watch Pixel, který dokáže překvapit nejen svými rozsáhlými funkcemi, ale hlavně nízkou cenou. V poměru cena/výkon se totiž jedná o jedny z nejlepších hodinek vůbec. Pojďme si proto posvítit na to, co vlastně všechno umí a o čem vás dokážou informovat?

Niceboy X-fit Watch Pixel: Prvotřídní hodinky za pakatel

Hned na první pohled tyto hodinky dokážou zaujmout svým povedeným designem a odolností. Výrobce totiž vsadil na kovové kulaté tělo s dotykovým displejem a stupněm krytí IP68 pro ochranu před vniknutím prachu a vody. I přesto si model zachovává stylový design, díky čemuž je vhodný prakticky do každé situace. V tomto směru také potěší možnost změny designu ciferníků – konkrétně je na výběr z více než 50 motivů.

Přesuňme se ale k tomu nejzásadnějšímu aneb k samotným funkcím. Chytré hodinky jsou samozřejmě skvělým parťákem pro monitorování zdraví a sportovních aktivit. Ani v tomto nejsou X-fit Watch Pixel pozadu, ba naopak. Dokážou si hravě poradit s monitorováním spánku, srdečního tepu, krevního tlaku či okysličení krve, přičemž stejně tak měří ušlou vzdálenost, spálené kilokalorie a zaznamenávají již zmiňované aktivity. Pro jejich co možná nejpřesnější měření jsou vybaveny takzvanými sportovními režimy. Hodinky zároveň fungují jako prodloužená ruka telefonu. Konkrétně vám zobrazí příchozí notifikace včetně zpráv, informují o příchozím hovoru, nebo poslouží pro ovládání hudby, sledování počasí či jako časomíra. Mobil tak můžete s klidem nechat v kapse. Skvěle je na tom i výdrž baterie. Ta totiž na jedno nabití vydrží až 10 dní, díky čemuž se nemusíte obtěžovat s neustálým nabíjením hodinek.

Niceboy X-fit Watch Pixel fb

V závěru je však zcela zásadní mobilní aplikace. Po spárování hodinek s vaším telefonem v ní totiž uvidíte veškeré statistiky – ať už denní, týdenní, nebo měsíční – které jsou navíc doplněny o jednoduché grafy. Appka vás tak informuje prakticky o všem, například o zlepšení ve vašem každodenním běhu, o spánku, ušlých vzdálenostech a dalších. Zároveň zde potěší funkce pro hlídání pitného režimu či pohybové aktivity. Ve finále je však vše na samotném uživateli, který si může aplikaci i hodinky přizpůsobit tak, aby mu maximálně vyhovovaly. Jednoznačně dokáže potěšit i parádní cena. Chytré hodinky Niceboy X-fit Watch Pixel si totiž můžete pořídit za pouhých 1 399 Kč.

Chytré hodinky X-fit Watch Pixel zakoupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.