Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Huawei příslušenství zkrátka umí a vyjma chytrých hodinek jsou velmi oblíbená také jeho bezdrátová sluchátka. Obzvlášť zajímavá sluchátka Huawei FreeBuds Pro, která si i navzdory prémiovým materiálům a parametrům zachovala sympatickou cenovku. Nyní Huawei představil jejich druhou generaci FreeBuds Pro 2, ke kterým navíc rozdává chytré hodinky Huawei Band 7 jako dárek.

FreeBuds Pro 2 představují to nejlepší, co je schopný Huawei na poli zcela bezdrátových špuntových sluchátek momentálně nabídnout. Byť si nová generace zachovala stejnou cenovku jako jejich předchůdce, dostala do vínku celou spoustu vylepšení. Výrazně lepší je především aktivní potlačení hluku a pak také zvuková reprodukce, kterou Huawei vyladil ve spolupráci se známou francouzskou společností Devialet. Vylepšení se dočkala i odolnost proti vodě a prachu (IP54), ovládání pomocí gest nebo kvalita mikrofonů. Samozřejmě nechybí podpora Androidu a iOS.

Huawei FreeBuds Pro 2 jsou dostupná ve třech barevných variantách a v Česku už si je můžete zakoupit za 4 900 Kč. Pokud to stihnete do 10. července, dostanete ke sluchátkám navíc ještě chytré hodinky HUAWEI Band 7 zcela zdarma.

1520_794_Huawei_FreeBuds_Pro_2

Dnes nejčtenější

.