Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Kupte si elektrokoloběžku KAABO a druhou můžete mít zcela zdarma. Mobil Pohotovost spouští unikátní soutěž o koloběžky KAABO Skywalker 8H. Soutěží se celkem o tři kusy, tudíž šanci na výhru má skutečně každý.

Chcete si užít jízdu na koloběžce ve dvou a zároveň ušetřit téměř dvacet tisíc korun? Pokud si u Mobil Pohotovosti koupíte jakoukoli koloběžku KAABO, můžete teď vyhrát druhou zcela zdarma. Konkrétně se soutěží o 3x KAABO Skywalker 8H – elektrokoloběžku s dojezdem až 50 km, nosností 120 kg a odpružením předního i zadního kola. Stačí jen, když svoji objednávku zaregistrujete na této stránce a tím se zapojíte do soutěže o jeden ze tří kusů.

KAABO_kolobezky

Do soutěže se přitom mohou zaregistrovat i ti, kteří si koloběžku KAABO zakoupili v minulosti – zaregistrovat lze všechny objednávky uskutečněné od 1. 4. do 31. 7. 2022. Do konce července pak probíhá i samotná soutěž, slosování se následně uskuteční 15. 8. 2022 a vylosováni budou celkem 3 výherci. Kompletní pravidla soutěže najdete přímo zde.

Zapojit se do soutěže může skutečně každý, kdo si zakoupil/zakoupí jakýkoli model elektrokoloběžky KAABO. Počítá se přitom koupě nejenom nových, ale také rozbalených kusů. Právě rozbalené KAABO koloběžky jsou mimořádně výhodné, protože jde o nové, nikdy nepoužité kusy pouze s otevřenou krabicí, které jsou však až o 13 tisíc levnější.

1520_794_Wolf_King_GT_Pro_2022_10

Dnes nejčtenější

.