Zavřít reklamu

Příchod nástupce veleúspěšného Samsungu Galaxy Note9 se nezadržitelně blíží. Krom mnoha zajímavých úniků o tom svědčí i to, že si jej Samsung s největší pravděpodobností již certifikoval v Číně u tamního ministerstva průmyslu a informačních technologií. Podle screenshotů, které se podařily z databáze získat, certifikoval Samsung dva modely s označením SM-N9600 a SM-N9608.

Poměrně brzká certifikace nových Galaxy Note9 by potvrzovala zvěsti, které naznačují, že se letos dočkáme jejich představení o pár měsíců dříve. Tím by si rád Samsung zajistil náskok před Applem, který chystá pro letošek trojici iPhonů s bezrámečkovým designem a technologií Face ID, díky čemuž by mohly tyto telefony sklidit velký úspěch. Dřívějším představením by tak Samsung získal čas na přesvědčení zákazníků, že je to právě jeho Galaxy Note9, do čeho má smysl investovat nemalé peníze.

Koncept Galaxy Note9 od Techconfigurations:

A čím že by nás měl vlastně Galaxy Note9 Zaujmout? Krom čipsetů Snapdragon 845 a Exynos 9810 (podle země, ve které se bude prodávat) či 6 GB RAM paměti i duálním fotoaparátem, 6,4” Super AMOLED displejem s poměrem stran 18,5 : 9 a obří 4000 mAh baterií, která by dokázala tento phablet pohánět skutečně dlouho. V telefonu pak poběží Android ve verzi 8.1 Oreo.

Snad se tedy z úniků z následujících dní dočkáme dalších zajímavých zpráv, které nám tajemství okolo tohoto modelu více rozklíčují. Už nyní je však jasné, že loňským Galaxy Note8 nasadil Samsung laťku proklatě vysoko a letošní Note9 bude mít její překonání obrovsky těžké. Pokud se mu to však podaří, má vyhráno. 

galaxy_note_8_back-w782

Zdroj: phonearena

Dnes nejčtenější

.