Zavřít reklamu

Zhruba měsíc před představením Galaxy Note9 začaly na internetu kolovat údajně jeho oficiální rendery. Pokud jde o design, vlajková loď v podstatě ničím nepřekvapí, což se dalo očekávat, protože dosavadní spekulace nezmiňovaly nic o výrazných konstrukčních změnách. Jednou z mála změn, kterou by měl phablet přinést, je štíhlejší spodní okraj.

Nový Galaxy Note9 se bude v mnohém podobat svému předchůdci z loňského roku, tudíž se zřejmě nedočkáme většího poměru stran obrazovky, jak někteří fanoušci jihokorejského giganta doufali.

Render Galaxy Note9, který se objevil na internetu:

galaxy note9 fb

Sice se uvádí, že by se mělo jednat o oficiální render Galaxy Note9, nicméně rendery známé z tiskových zpráv společnosti mají většinou tapetu a uzamknutou obrazovku. Podle všeho render vypustil do světa některý z výrobců příslušenství.

Galaxy Note9 by měl disponovat 6,4palcovým Infinity displejem. Jen pro srovnání, Note8 má 6,3palcový displej. Telefon by měl pohánět procesor Exynos 9810 (respektive Snapdragon 845) a 6 GB RAM. Předpokládá se, že Samsung představí i variantu s 8GB operační pamětí. Co se týče baterie, ta by měla být také větší než u předchůdce, konkrétně by měla nabídnout kapacitu 4 000 mAh.

Samsung představí Galaxy Note9 na události UNPACKED v New Yorku, která se bude konat 9. srpna. Dozvíme se tak nejen technické specifikace zařízení, ale i jeho ceny a dostupnost.

galaxy note9 fb

Dnes nejčtenější

.