Zavřít reklamu

Když vloni Samsung představil svůj nový phablet Galaxy Note8, způsobil ním mezi svými fanoušky doslova šílenství. Po obřím fiasku z řadou Note7 měl totiž nový model celou řadu zachránit a právě to se mu povedlo opravdu znamenitě. V mnoha zemích včetně své domoviny trhal prodejní rekordy a sbíral celou řadu různých ocenění, které jen vyzdvihovaly jeho skvělé zpracování. Z předešlých řádků je tedy více než jasné, že laťku pro své budoucí bratříčky nastavil tento model velmi vysoké. Nový Note9 by jí ale měl alespoň podle Samsungu minimálně v prodejích přeskočit. 

Odvážná tvrzení k představení nových modelů smartphonů zkrátka patří. Při představení Galaxy S9 totiž též Samsung sebevědomě tvrdil, že v prodejích svého staršího bratříčka Galaxy S8 překoná. S právě s podobnými slovy přispěchal i nyní. Note9 totiž podle něj v prodejnosti svého předchůdce porazí.

Optimistickým vyhlídkám Samsungu se nemůžeme divit. Už loňský model byl totiž skutečně parádní a letošek tento téměř dokonalý model ještě více vylepšil. Potěší především výrazně větší kapacita baterie, která se meziročně zvýšila zhruba o pětinu. Vylepšení se dočkal i speciální stylus S Pen, který se nyní chlubí podporou Bluetooth, díky kterému jej nyní lze využívat například jako spoušť k fotoaparátu. “Galaxy Note9 se může pochlubit skvělým výkonem, speciálním perem S Pen či inteligentním fotoaparátem. Doufáme, že v prodejích překoná tento model loňský Galaxy Note8,” nechal se slyšet šéf monilní divize Samsungu, DJ Koh. 

Na první zprávy o prodejích a předobjednávkách novinky si budeme muset ještě chvíli počkat. Snad se ale nevydá ve šlépějích modelů Galaxy S9 a S9+, kterým se v prodejích až tak nedaří. Respektive, prodejní čísla jsou dobrá, nicméně očekávání podle všeho nepřekonávají. Ale kdo ví. Note9 je totiž samozřejmě zcela jiný telefon. 

Galaxy Note9 SPen FB

Související články

Dnes nejčtenější

.