Zavřít reklamu

Už v průběhu včerejšího dne jsme vás na našem magazínu informovali, že Samsung představil vlajkové modely Galaxy S9 a S9+ v nových barvách – Sunrise Gold a Burgundy Red. Zatímco druhá zmiňovaná barevná varianta nebude v Evropě vůbec dostupná, zlatá varianta se dostane dokonce i na český trh. V České republice bude zlatá Sunrise Gold k dispozici pouze u modelu Galaxy S9+ v 256 GB verzi. Prodávat se začne v polovině června, a to za doporučenou cenu 26 999 Kč.

Takto bude Galaxy S9+ v barvě Sunrise Gold vypadat:

Galaxy S9+ v edici Sunrise Gold bude prvním zařízením Samsungu se saténově lesklým povrchem, který chytrým telefonům dodává nevtíravou záři a třpyt. Nová barva Sunrise Gold vyvolává zároveň dojem živosti i klidu. Nová povrchová úprava byla vyvinuta, aby uživatele upoutala stylovým nádechem vysoké módy a městského interiérového designu. Nové barevné zpracování se bude prodávat po boku současných barev Midnight Black, Coral Blue a Lilac Purple, ve kterých se telefony Galaxy S9 a Galaxy S9+ představili na začátku tohoto roku.

Varianta Burgundy Red se na evropském trhu prodávat nebude. Ve vínově červené bude dostupné nejenom Galaxy S9+, ale také jeho menší bráška Galaxy S9. Telefony v novém barevném zpracování se budou prodávat především v Číně, odkud minulý týden dokonce unikly i první reálné fotografie telefonů (psali jsme zde). Větší Galaxy S9+ (128 GB) se bude prodávat za 6 999 čínských jüanů (23 600 Kč) a menší Galaxy S9 (64 GB) pak za 5 799 čínských jüanů (19 500 Kč).

Galaxy S9+ v Burgundy Red:

Dnes nejčtenější

.