Zavřít reklamu

V posledních několika týdnech se začalo více mluvit o nadcházejícím phabletu Galaxy Note 9. Před více než týdnem jsme vás informovali, že Samsung by mohl zařízení představit o několik týdnů dříve. Očekávalo se, že se přístroje dočkáme na přelomu července a srpna, což však poslední zpráva vyvrací. Důvodem je, že Lee Jae-yong, viceprezident společnosti Samsung Electronics, si vyžádal změnu designu, kvůli čemuž se představení Note 9 odloží o dva týdny.

Divize Samsung Display zahájila už v dubnu hromadnou výrobu 6,38palcových displejů pro nadcházející phablet, a tak se předpokládalo, že jihokorejský gigant představí Note 9 světu ještě před původně plánovaným termínem. Designové úpravy na poslední chvíli však premiéru vrátí na původní termín.

Koncept Note 9 od DBS DESIGNING:

Vice prezident Lee Jae-yong se před nedávnem vydal na výlet do distribučního centra smartphonů v Číně, kde si pohrál s mobilními telefony značek Oppo a Vivo, které používají také OLED panely z dílny společnosti Samsung Display. Zjistil, že telefony se v ruce drží lépe než phablety z řady Galaxy Note. Proto Samsung údajně na poslední chvíli zmenšuje tloušťku skla displeje o 0,5 milimetru.

Vzhledem k tomu, že Galaxy Note9 má mít 6,38palcový displej, tak zákazníci ocení, že Samsung udělá maximum pro to, aby se se zařízením dobře pracovalo a sedělo perfektně v ruce.

Samsung-Galaxy-Note-9-concept-BSD-FB 3

Dnes nejčtenější

.