Zavřít reklamu

Teprve včera jsme vás informovali o tom, že chystaný Galaxy Note9 odhalil v benchmarku své specifikace – například že na americkém trhu se bude prodávat s čipem Snapdragon 845 a že dostane 6 GB RAM. O několik hodin později vypluly na povrch informace o tom, že phablet bude k dostání i v našlapané verzi s 512GB vnitřním úložištěm a 8 GB paměti RAM.

Ovšem tentokrát spatřilo světlo světa video zachycující sklo na displej pro Note 9. Není však snadné určit, zda se skutečně jedná o ochranu pro nadcházející phablet, mohlo by se totiž jednat o tvrzené sklo pro starší model, případně pro Galaxy S9+ . Nicméně zdá se, že zachycené sklo na videu je o něco delší, což nasvědčuje tomu, že by skutečně mohlo být určené pro Note 9.

Podle dosavadních informací dostane telefon 6,4palcový displej, ale ve výsledku by se měl být Galaxy Note9 o 2 milimetry menší než Galaxy Note8, což napovídá tomu, že Samsung zmenší spodní a horní rámečky. Pokud jde o specifikace, pak se novinka v mnohém od svého předchůdce lišit nebude. Původně se spekulovalo o čtečce otisků prstů v displeji, od které však Samsung nejspíš nakonec opustil. Předpokládá se však, že Note 9 nabídne baterii s větší kapacitou.

Zapomenout bychom neměli ani na vylepšený stylus S Pen, ačkoliv ještě není známo, jaká vylepšení nabídne. Od představení nás dělí přibližně dva měsíce, a tak se můžeme počítat ještě s několika dalšími úniky.

galaxy note9 fb

Dnes nejčtenější

.