Zavřít reklamu

Určitě si pamatujete na spekulace z minulého roku, které naznačovaly, že se letos Samsung rozhodne uvolnit své vlajkové lodě Galaxy S9 o něco dříve. K tomu nakonec skutečně došlo a do nehostinných vod trhu se smartphony vpluly tyto modely zhruba o měsíce dříve, než tomu bylo v minulém roce u jeho staršího bratříčka Galaxy S8. Tento trend prý hodlá jihokorejský gigant dodržet a dříve představit i chystaný Galaxy Note9, který by se měl světu ukázat již v letních měsících.

Loňský Galaxy Note8 představil Samsung 23. srpna za slušných ovací přihlížejícího publika. Pokud by se tedy měl Samsung rozhodnout pro dřívější představení letošního modelu, dočkat bychom se jej měli již na konci července, maximálně na přelomu července a srpna. K dřívějšímu představování nových modelů se prý Samsung rozhodl hlavně kvůli plánovanému představení skládacího Galaxy X, který by měl být představen již v příštím roce. Samsung se pro něj proto snaží připravit ideální čas představení, díky kterému mezi konkurencí ještě více vynikne. A jelikož je prakticky celý konec roku od září do prosince pasé kvůli novým iPhonům od Applu, nezbývá Jihokorejcům nic jiného než napasovat představení třech vlajkových lodí do prvních osmi měsíců.

Rendery Galaxy Note 9 od galaxynote9news:

Co se pak týče samotného Galaxy Note9, displeje pro něj jsou podle zdrojů z dodavatelského řetězce již ve výrobě. Výroba displejů, které mají úhlopříčku 6,38”, začala podle všeho již v dubnu, což je o dva měsíce dříve, než tomu bylo minulý rok u Galaxy Note8. I díky tomu je tak dřívější představení více než pravděpodobné.

Uvidíme, jak se tedy Samsung rozhodne a zda nejsou dnešní zprávy jen fámami. S ohledem na informace z předešlých týdnů však smysl rozhodně dávají.

Galaxy-Note-9-Back FB

 

Dnes nejčtenější

.