Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Dodržovat zdravý životní styl je důležité a dopomoct vám k tomu může částečně i chytrý náramek. Ten vás nejenom donutí k pohybu, ale také vám zanalyzuje spánek, změří tep a zároveň může posloužit i jako prodloužená ruka smartphonu. Chytré fitness náramky jsou zajímavé především díky své ceně a ukázkovým příkladem je i Lenovo HW01, který můžete pořídit jen za 550 korun.

Lenovo HW01 je chytrý náramek, který kromě klasického krokoměru nabízí také senzor srdečního tepu a stejně tak umí i automaticky analyzovat spánek, vyzývat vás k pohybu při neustálém sezení a díky vibracím vám poslouží i jako tichý budík.

Náramku nechybí OLED displej o velikosti 0,91 palce, na kterém se kromě času ukazují základní informace a notifikace v podobě zpráv, příchozích hovorů a upozornění z Facebooku, WhatsApp, Twitteru, Skypu a dalších aplikací. Potěší i voděodolnost certifikace IP65, Bluetooth 4.2, nebo až 7-denní výdrž na jedno nabití, kterou zajišťuje 85mAh baterie. Skrze Lenovo HW01 můžete také vzdáleně ovládat přehrávání hudby na svém telefonu, nebo jej použít jako dálkovou spoušť fotoaparátu. Náramek je komaptibilní s Androidem 4.4 nebo novějším a iOS 8.0 nebo novějším.

Pokud necháte zvolený český sklad (G-W-5), pak nebudete muset platit daň ani clo. Poštovné skrze PPL vychází na symbolické 4 koruny a zboží budete mít doma do 1-2 pracovních dnů.

Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Lenovo HW01 chytry naramek FB

Související články

Dnes nejčtenější

.