Zavřít reklamu

V posledních několika týdnech se rozvířila diskuze o připravovaném phabletu Galaxy Note 9, o němž jsme se doposud dozvěděli už několik zajímavých informací. Podle poslední zprávy by měl jihokorejský gigant představit vlajkovou loď, která připluje s vylepšenou kamerou, už zkraje srpna.

Hlavní předností loňského Note 8 byl duální fotoaparát, který později dostal i Galaxy S9+ v letošním roce. Pokud tedy Note 9 dostane tři zadní fotoaparáty, dočkáme se ho i u Galaxy S10, který spatří světlo světa začátkem příštího roku.

Koncept Note 9 od DBS DESIGNING:

Bloomberg se od ověřených zdrojů dozvěděl, že Samsung představí zařízení 9. srpna a že vylepšená kamera se stane hlavní chloubou telefonu. Až na pozměněný fotoaparát by měl Note 9 vypadat více méně jako předchůdce.

Samsung tak plánuje Note 9 představit o dva týdny dříve, než tomu bylo v loňském roce. Bloomberg se domnívá, že k zákazníkům by se měl phablet dostat do konce srpna.

Původně se spekulovalo, že Galaxy Note9 bude disponovat kromě vylepšené kamery ještě čtečkou otisků prstů integrovanou do displeje, ale nakonec se Samsung rozhodl, že ultrazvukovou čtečku představí až příští rok u výročního modelu Galaxy S10.

galaxy note9 fb

Související články

Dnes nejčtenější

.