Zavřít reklamu

Nový phablet Galaxy Note9 je všeobecně považován za zdokonalenou verzi loňského modelu Galaxy Note8. Ani letošní novinka však není bohužel úplně dokonalá. Někteří uživatelé se totiž musí potýkat s velmi nepříjemnou chybou, která se týká fotoaparátu telefonu. 

Duální fotoaparát u Note9 se dá bezpochyby označit za jednu z jeho nejsilnějších zbraní, pokud ovšem funguje bezchybně. Stále více majitelů tohoto modelu převážně z USA si však stěžuje na to, že jim při fotografování či natáčení videa zničehonic zamrzá. Problém by se měl týkat jak modelů vázaných na operátora, tak i modelů prodávaných bez tarifu. Poměrně zajímavé je i to, že se se zamrznutím setkávají uživatelé jak u aplikací třetích stran, kde se dá s podobným chováním počítat, tak i u nativní aplikace Fotoaparát Samsungu, z čehož jasně vyplývá, že se jedná o chybu právě z jeho dílny.

Stížnosti nespokojených majitelů už poměrně slušně zahltily i stránky podpory jihokorejského giganta pro USA, kde jim operátoři radí vymazat mezipaměť. Problém však tento krok nevyřešil a ani následné vypuštění drobné aktualizace jej neopravilo.Podpora však již slíbila, že se na opravě pracuje a brzy dorazí v podobě updatu softwaru. Snad si tedy nebude dávat v tomto ohledu Samsung příliš na čas. 

Samsung Note9 S Pen

Související články

Dnes nejčtenější

.