Zavřít reklamu

Jsou tomu pouhé dva dny, co jsme vás na našem webu informovali o tom, že s chystaný tablet Galaxy Tab S4 objevil v dalších testech, ve kterých zároveň odhalil poměrně zajímavou věci. I díky tomu je tak velmi pravděpodobné, že je představení tohoto modelu již prakticky za rohem a dělí nás od něj poslední dny či týdny. To nyní Samsung víceméně potvrdil sám.

U Samsungu jsme na různé úniky informací, kterými své produkty odhalí ještě před jejich představením, poměrně zvyklí a nejinak tomu je i u tohoto tabletu. Jeho označenu SM-T835, pod kterým by se měl s největší pravděpodobností skrývat, se totiž objevilo na jeho oficiálním francouzském webu, z čehož jasně vyplývá jeho brzké představení.

Takto vypadá Galaxy Tab S3:

Ačkoliv nám stránky Samsungu žádná další velká tajemství neodhalily, z minulých týdnů víme, že by jej měl Samsung osadit displejem s poměrem 16:10, čipsetem Snapdragon 835 (který je mimochodem rok starý), 4 GB RAM paměti, 13 MPx fotoaparátem na zádech a 8 MPx fotoaparátem na přední straně. Interní úložiště by pak mělo dosahovat 64 GB a mělo by být samozřejmě rozšiřitelné o microSD karty. Tablet by se měl začít prodávat již se systémem Android 8.1 Oreo, tedy nejaktuálnější verzí nejnovějšího Androidu, kterou v tuto chvíli žádný produkt od Samsungu nedisponuje. 

Uvidíme, kdy se tedy tohoto modelu konečně dočkáme. Je ale vcelku pravděpodobné, že jeho prodeje spustí Samsung bez větších fanfár spíše komorně. Ostatně, valnou většinu produktů uvádí na trh právě tímto způsobem a honosné prezentace si nechává jen na skutečná mistrovská díla, což však tento tablet nejspíš úplně nebude. Nechme se však překvapit. 

Galaxy Tab S3 ad

Související články

Dnes nejčtenější

.