Zavřít reklamu

Jestli vás stávající Galaxy S9 zklamal kvůli pouhým pár inovacím, které přinesl, u chystaného Galaxy S10 byste si měli naopak spravit chuť. Podle všech dosavadních zpráv bude totiž tento telefon skutečně revoluční a Samsung jím tak parádně oslaví deset let své prémiové řady Galaxy S. 

Jednou z nejdiskutovanějších věcí je bezpochyby systém zabezpečení, který Samsung u Galaxy S10 zvolí. Dočkat bychom se měli konečně čtečky otisků prstů v displeji a vlastního 3D modulu pro dokonalé snímání tváře uživatele, čímž by se Samsung přiblížil Applu a jeho Face ID. Díky vylepšenému skenu obličeje však prý Samsung usmrtí některé stávající autentizační metody, jelikož již nebudou tak potřebné.

Pokud jste si svůj telefon zvykli odemykat přes sken oční duhovky, budete mít u modelu S10 smůlu. Podle zpráv z Jižní Koreji se totiž Samsung kvůli úsporám místa v telefonu rozhodl tuto metodu úplně zaříznout. Stejný osud pak čeká samozřejmě i stávající systém pro detekci obličeje, který bude nahrazen právě 3D skenem. Ten by měl být o poznání rychlejší a hlavně přesnější než metody, které Samsung doposud využíval. Krom lepší bezpečnosti by měl najít 3D modul též uplatnění u AR Emoji, kteří by se mohli ovládat o poznání přesněji a přiblížili by se tak Applu. 

Krom zajímavých informací o autentizačních novinkách se zpráva z Jižní Koreji zaměřuje i na velikosti chystaných modelů. Dočkat bychom se měli 5,8” a 6,1” varianty s displejem přes celou přední stranu, Jak ale Samsung vyřeší senzory na horní straně displeje v tuto chvíli bohužel úplně nevíme. V úvahu připadá buď výřez či nějaká úplná novinka, která by nový S10 ještě více vyšperkovala.

Galaxy S10 leak FB

Související články

Dnes nejčtenější

.