Zavřít reklamu

Přestože se naše zraky netrpělivě upínají především k zítřejšímu dni, jelikož právě v tento den Samsung představí nový phablet Galaxy Note9, Jihokorejský gigant pro nás již chystá další velmi zajímavou událost, která nám přinese další dlouho očekávaný produkt. Pokud tedy netrpělivě čekáte na příchod hodinek Galaxy Watch, zakroužkujte si ve svých diářích 30. srpen. Přesně na tento den si totiž Samsung naplánoval prezentaci novinek. Ta se tak uskuteční jeden den před oficiálním startem IFA v německém Berlíne. 

V pozvánce na tuto událost sice Samsung přímo neuvádí, jaké produkty představí, nicméně představení hodinek na konci srpna předpovídá valná většina analytiků a i některé indície z předešlých dnů a týdnů, z čehož se dá usuzovat, že se právě v tento den představení hodinek dočkáme. Ty jsou totiž podle všeho již certifikovány u valné většiny úřadů a jejich představení tak nestojí nic v cestě. Samsung ale raději pár týdnů počká, než aby hodinky představil zároveň s Galaxy Note9, který by je nejspíš odsunul do pozadí a veškerou pozornost by si utrhl pro sebe. 

Co se pak týče samotných hodinek, ty by se měly dočkat velmi zajímavých vylepšení. Tím zřejmě nejlepším by mělo být výrazné zvýšení výdrže baterie, která by měla nyní bez problému zvládnout i sedm dní provozu. Krom toho se pak zvětší i displej a rozšíří se nabídka tréninků a to dokonce o 30 typů. 

samsung-ifa-h

Uvidíme, zda nám o chystaných smartwatch prozradí první novinky Samsung již na zítřejší prezentaci Note9. I kdyby tomu tak ale nebylo, rozhodně se nyní vyplatí s nákupem chytrých hodinek od Samsungu ještě vyčkat. 

gear s4 03

Související články

Dnes nejčtenější

.