Zavřít reklamu

Dlouho očekávaný Samsung Galaxy Note9 dnes zamířil na pulty prodejců, a to i těch v České republice. Nejnovějšího zástupce řady Galaxy Note se dnes začal prodávat ve verzi se 128GB úložištěm a ve dvou barevných variantách – modré Ocean Blue se žlutým S Pen a tradiční černé Midnight Black. Cena se zastavila na 25 999 korunách.

Samsung má však připravenou i nadupanější verzi Note9 se 256GB úložištěm. Ta se začne prodávat v druhé polovině září za 32 499 korun. Nicméně pokud byste ji rádi měli co nejdříve, pak je už ode dneška možnost zakoupit si speciální edici balení, ve kterém se kromě Note9 v 512GB verzi nachází i chytré hodinky Samsung Gear S3 Frontier. Cena tohoto luxusního balení činí 34 999 Kč s tím, že jej lze zakoupit ve značkových prodejnách Samsung, oficiálním e-shopu společnosti a na Alza.cz.

Nový Samsung Galaxy Note9 zaujme hned několika novinkami. V první řadě nabízí obří baterii s kapacitou 4 000 mAh. Dále pak náročným uživatelům přijde vhod již zmíněná kapacita úložiště spolu s podporou microSD karet do kapacity až 512 GB. Samozřejmostí je  nejmodernějším 10nm procesor a podporou nejrychlejších dostupných sítí na trhu. Za zmínku jednoznačně stojí také nový generace stylusu S Pen, která podporuje Bluetooth a tudíž poslouží i jako dálkové ovládání pro telefon. Zlepšení se dočkal i fotoaparát, jenž nabízí nejenom duální clonu, ale také řadu chytrých funkcí díky podpoře umělé inteligence. Kompletní seznam novinek a všechny specifikace naleznete zde.

Galaxy Note9 SPen FB

Dnes nejčtenější

.