Zavřít reklamu

O nedávno představeném Samsungu Galaxy Note9 je v poslední době opravdu hodně slyšet. Phablet totiž zákazníky skutečně zaujal a ti jej dle dostupných informací objednávají jako na běžícím páse. Aby nám Samsung svou novinku ještě více přiblížil, nechal nás nahlédnout do jedné ze svých továren, kde právě Note9 vzniká. 

Krátké video, které Samsung zveřejnil na svém youtubovém kanále, je opravdu velmi zajímavé a proces výroby, respektive spíše kompletaci smartphonu, ukazuje poměrně podrobně. Celá linka je samozřejmě robotizovaná a podle videa i poměrně rychlá. Díky tomu by tak neměl mít Samsung problém s nedostatkem, což by se samozřejmě podepsalo i na prodejnosti. 

Přestože se může zdát na první pohled Note9 v porovnání se starším Note8 prakticky stejný, pár rozdílů mezi nimi přeci jen nalezneme. Krom nepatrného zvětšení displeje se totiž přesunula čtečka otisků prstů na zádech z boku fotoaparátu pod něj a i S Pen dostal zajímavá vylepšení. Nyní disponuje Bluetooth konektivitou, díky čemuž můžete skrze něj na dálku vykonávat jednoduché úkony typu spouštění fotoaparátu či prohlížení fotek. Opomenout nesmíme ani 4000 mAh baterii, která dodá telefonu skutečně parádní výdrž.

note 9 vyroba

Související články

Dnes nejčtenější

.