Zavřít reklamu

Při představení Note9 se Samsung netajil tím, že od něj očekává velmi dobrá prodejní čísla, která by měla podle něj  dokonce lepší než u jeho loňského bratříčka. To se sice dle všeho úplně nedaří, nicméně důvod k panice rozhodně není. Nový phablet si totiž vede velmi dobře.

Podle dostupných informací byl počet předobjednávek nového Note9 o něco málo nižší, než tomu bylo vloni u Note8. Ten ale zaznamenal u zákazníků obrovský úspěch a nastavil laťku skutečně vysoko, která se modelu přinášejícím jen několik málo novinek překonává horko těžko. V porovnání s modely Galaxy S9, které Samsung představil letos na jaře, jsou však předobjednávky Galaxy Note9 mnohem vyšší.

Skvělou zprávou pro Samsung je i to, že se dle korejských médií těší obří oblibě model s 512 GB interním úložištěm a to dokonce tak moc, že svého bratříčka se 128 GB interním úložištěm hravě převyšuje. Přestože platí tato informace “jen” pro domovskou Jižní Koreu, Samsungu dává velkou naději na to, že verze s největším úložištěm zažije velký úspěch i na ostatních trzích. Pokud by tomu tak opravdu bylo, Samsungu by do kasy přitekly opravdu vysoké peníze. Varianta s 512 GB je totiž samozřejmě v porovnání se 128 GB dražší.

Bude vcelku zajímavé sledovat, jak prodeji Note9 zahýbe představení nových iPhonů, které se kvapem blíží. Jasno v tomu budeme mít ale až v průběhu měsíce září. Snad se tedy Samsungu bude dařit i nadále. Note9 si to totiž bezpochyby zaslouží. 

Samsung-Galaxy-Note9-vs-Note8-FB

Dnes nejčtenější

.