Zavřít reklamu

Rivalita mezi Applem a Samsungem trvá už pěkných pár let. Obě společnosti se snaží navzájem trumfovat především na poli prémiových smartphonů, kde Samsung posílá proti iPhonům od Applu své modely z řady Galaxy S a Galaxy Note. Ty jsou sice povedené, takové oblibě, jakou mají iPhony u fanoušků Applu, se však netěší. Samsung se tak snaží, seč mu síly stačí, aby jablíčkáře po celém světě přesvědčil, že si i oni zaslouží šanci ukázat, že se jeho smartphony vyplatí využívat. A právě jeho poslední marketingová kampaň je toho parádním důkazem.

Pamatujete si ještě na minulý rok, kdy se začaly znenadání rozdávat mezi cestujícími jednoho letu zbrusu nové modely Galaxy Note8? Pokud ne, pak si podrobnosti můžete přečíst v našem článku. A přesně na podobnou nit navázal Samsung i tentokrát. Za svůj cíl si však pro změnu vybral nizozemskou vesnici Appel, což v překladu znamená Apple. Hned padesáti jejím obyvatelům pak věnoval nový Samsung Galaxy S9.

Takto vypadá Galaxy S9 ve zlaté a červené variantě: 

Cíl kampaně vysvětlil v krátkosti po rozdání telefonů marketingový manažer Samsungu v Nizozemsku, Gerben van Wlat Meijer. Ten prohlásil, že se stává díky produktům Samsungu každodenní život zábavnější a snadnější. Podobnými kampaněmi pak chce Samsung co nejvíce rozšířit o své vlajkové lodi povědomí a představit veškeré její funkce.

Zda bude nakonec tento zajímavý marketingový tah ze strany Samsungu sklízet ovoce a zejména pak jablka se ukáže až v následujících měsících podle prodejů telefonů v zemi a potažmo i po celém světě. Podle dostupných informací je ale Galaxy S9 zatím lehkým zklamáním a v prodejích očekávání nenaplňuje. Na druhou stranu, kvůli několika málo inovacím, které v porovnání s loňským Galaxy S8 přinesl, se není moc čemu divit. 

Samsung Galaxy S9 vs iPhone X render FB

Dnes nejčtenější

.