Zavřít reklamu

Přestože nám Samsung svůj skládací smartphone před pár týdny ukázal, i tak nad zařízením stále visí několik otazníků. Faktem totiž je, že jihokorejský gigant ukázal pouze prototyp ohebného telefonu a o konkrétních specifikacích tak v podstatě nepadlo ani slovo. Nicméně díky mnoha únikům si můžeme na řadu otázek odpovědět už s předstihem. S novými zajímavými detaily přispěchal i portál SamMobile, kterému se od jeho zdrojů podařily získat informace o úložišti a barvě zařízení.

Samsung Galaxy F, jak je skládací telefon označován, by měl podle výše uvedeného portálu dorazit ve stříbrném provedení, přičemž jen rámečky kolem displeje bude zbarvené do černé. Poměrně zajímavá je i kapacita interního úložiště. Ta by totiž měla u nejvybavenějšího modelu dosahovat 512 GB a bude navíc rozšiřitelná externími kartami. S úložným prostorem tedy určitě problém nebude. Z úniků z minulých týdnů též víme o tom, že má telefon dorazit s čipsetem Snapdragon 8150 od Qualcommu, podporou dvou SIM karet a baterií s kapacitou 3000 až 6000 mAh.

Takto vypadá prototyp ohebného telefonu od Samsungu:

Už nyní je více méně jasné, že telefon bude skutečně zajímavá a v jistém ohledu i revoluční. Klíčovým faktorem tak bude především cena, která by měla podle nedávných informací atakovat částku až 2 miliony wonů, což je v přepočtu něco přes 40 tisíc korun. Modely s vyšším úložištěm či lepšími hardwarovými specifikacemi pak budou stát o několik tisíc korun více.

flex

Dnes nejčtenější

.