Zavřít reklamu

Mysleli jste si, že se chystaný Galaxy S10 pochlubí jako první smartphone z dílny Samsungu otvorem v displeji? Chyba lávky. Jihokorejský gigant totiž dnes v Číně představil novinku, která jeho vlajkovou loď pro příští rok o toto prvenství připravila – Galaxy A8s. 

Nový smartphone se nedá rozhodně označit za žádný high-endový kousek, na druhou stranu se však za své “vnitřnosti” stydět nemusí. Jeho srdcem je solidně výkonný Snapdragon 710, kterému sekunduje 6 GB RAM paměti. Náročnější uživatelé však mohou sáhnout i po variantě s 8 GB RAM. Co se týče interní paměti, tak dosahuje 128 GB a je rozšiřitelná a paměťové karty. 

Velmi solidně vypadá především zadní trojitý fotoaparát telefonu, který se může pochlubit 24 MPx, 5 MPx a 10 MPx senzory. Předek telefonu pak zdobí 6,4” Full HD displej s otvorem v levém horním rohu, ve kterém je umístěn 24MPx fotoaparát. Za zmínku stojí též ponechání čtečky otisků prstů na zádech či použití skla a kovu, což dodává telefonu na prémiovém designu. 

Novinka se bude zprvu prodávat jen v Číně a není jisté, zda se v budoucnu za hranice vůbec podívá. Zákaznici budou moci vybírat z modré, zelené a stříbrné barvy. Cena však zatím nebyla bohužel oznámena. Vzhledem ke specifikacím však rozhodně příliš vysoká nebude. 

galaxy-a8s-official-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.