Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Teprve před týdnem jsme se dočkali oficiálního představení zbrusu nového telefonu, který se pyšní futuristickým designem. Řeč je samozřejmě o revolučním Samsungu Galaxy Z Flip. Tento chytrý telefon se totiž pyšní skládací obrazovkou a displejem z ultratenkého skla, díky kterému je telefon možné bezstarostně ohýbat. Obrovskou výhodou je, že i když je telefon zavřený a vy nevidíte na displej, máte k dispozici menší vnější displej, na kterém se promítnou všechny důležité notifikace.

Samsung Galaxy Z Flip se vyznačuje především svými kompaktními rozměry, které jdou ruku v ruce s pokročilou konstrukcí a okouzlujícím designem. Jedná se navíc o první skládací telefon, kde se pant nachází uprostřed dotykového displeje. Tento produkt můžete dokonce proměnit ve smartphone a stojánek zároveň, a to díky precizně uzpůsobenému kloubu, což oceníte především při videohovorech se svými přáteli či rodinou. O chod telefonu se postará osmijádrový procesor ve spolupráci 8GB operační pamětí. Dominantou Galaxy Z Flip je pochopitelně jeho revoluční displej s úhlopříčkou 6,7″. Ten dokáže nabídnout rozlišení 2636×1080 pixelů a pyšní se technologií Dynamic AMOLED.

Ke koupi tohoto zařízení navíc získáte prémiovou službu Galaxy Z Premier Service. Díky tomu je pro všechny uživatele Galaxy Z Flip k dispozici nepřetržitá infolinka s vyškoleným personálem, který je připraven odpovědět na všechny vaše dotazy. Součástí služby je navíc jednoletá ochrana Samsung Care+, díky které získáváte nárok na jednu opravu vašeho zařízení během prvního roku.

MP – Galaxy Z Flip

Jestliže se řadíte mezi přední fanoušky tohoto telefonu a rádi byste si jej odnesli přímo z prodejny, svůj vysněný model najdete k zakoupení exkluzivně na prodejnách Praha 5 Anděl a Olomouc. Jestliže jsou pro vás tyto prodejny daleko, můžete si svůj Galaxy Z Flip objednat pomocí odkazu níže.

Galaxy Z Flip fb

Dnes nejčtenější

.