Zavřít reklamu

Když se začalo proslýchat, že společnost Samsung plánuje vydat další verzi svého skládacího smartphonu, objevily se také obavy z toho, zda se bude po zkušenosti s nepříliš vydařeným startem loňského Samsungu Galaxy Fold uspokojivě prodávat. Nejnovější Galaxy Z Flip tyto obavy ale rozptýlil prakticky okamžitě. Na americkém webu společnosti Samsung se chytré stylové „véčko“ ve své odemčené verzi vyprodalo prakticky okamžitě, skladem  není ani na řadě jiných webů včetně populárního Best Buy.

Redaktoři technologického serveru Android Authority zkoušeli skládací Galaxy Z Flip zakoupit ihned po jeho oficiálním uvedení do prodeje v řadě kamenných newyorských prodejen, v žádné se jim ho ale nepodařilo sehnat – novinka byla všude beznadějně vyprodána. Spojené státy ale nejsou jediným regionem, kde není Galaxy Z Flip k sehnání. Deník Korea Herald například přinesl zprávu, podle které se veškeré zásoby skládací novinky od Samsungu u místního operátora LG U Plus vyprodaly během první půlhodiny od uvedení do prodeje.

Důvodů, proč se Samsung Galaxy Z Flip prodává tak dobře, může být hned několik. Firma si na svém druhém skládacím smartphonu dala opravdu záležet, vybavila ho řadou skutečně atraktivních funkcí, opatřila ho vylepšeným displejem a vdechla mu líbivý, kompaktní design. Nespornou předností Samsungu Galaxy Z Flip je také jeho relativně snesitelné cena ve srovnání s jeho loňským skládacím předchůdcem.

U nás budou prodeje Samsungu Galaxy Z Flip zahájeny 21. února. Skládací novinka od Samsungu bude k dostání v barevných variantách Purple a Black, předobjednat si ji můžete například zde.

Samsung Galaxy Z Flip

Dnes nejčtenější

.