Zavřít reklamu

Že Samsungu displeje opravdu jdou není již pár let pochyb. Ostatně, byly to právě jeho displeje, které v minulých měsících vyhrávaly prestižní ocenění nejlepší displeje smartphonů. A právě další takovou cenu si Samsung nyní připsal díky nedávno představenému Galaxy Note9. Na paškál si ho totiž vzali odborníci z DisplayMate, kteří jej podrobili svým testům, aby záhy zjistili, že lepší displej v rukou doposud neměli.

U nového Note9 Samsung opět posunul úroveň svých displejů o něco výše. Jeho displej je totiž například o 27 % jasnější než ten, který byl použit u loňského Galaxy Note8. Loňský Note překonává též v kontrastu při maximálním jasu a to až o 32 %, což je skutečně výrazný rozdíl. Displej ale vyniká i ve všem ostatním včetně pozorovacích úhlů či přesnosti barev. Díky tomu tak strčil nový Note9 do kapsy své veškeré konkurenty včetně modelů Galaxy S9. 

“Displej Galaxy Note9 je tím nejinovativnějším a nejvýkonnějším displejem smartphonu, který jsme v našich laboratořích kdy testovali. Tento displej totiž překonal celou řadu dosavadních rekordů a ovládl prakticky všechny kategorie, ve kterých jsme jej testovali,“ zhodnotili lidé z DisplayMate obrazovku nového Note9.

Pokud jste se tedy doposud rozmýšleli nad tím, zda do nové generace phabletu zainvestovat či nikoliv, jelikož jste nebyli přesvědčeni o jeho kvalitách, mohl by vás právě displej přesvědčit. Pro milovníky skutečně perfektního zobrazení je totiž tento model jako dělaný.

samsung_galaxy_note_9_nyc_2

Dnes nejčtenější

.