Zavřít reklamu

Takřka každý rok se spekuluje o tom, že vlajkové lodě od Samsungu dostanou obří 512 GB interní úložiště, které samozřejmě lze rozšířit i o microSD karty a jinak tomu není ani u chystaného Galaxy Note9. Již před nějakým časem jsme vás totiž informovali o tom, že se o příchodu 512 GB varianty skutečně spekuluje a nejnovější zprávy tuto věc opět potvrzují. Radost z ní ale přesto mít nejspíš nebudete.

Phablety Galaxy Note9 s obřím úložištěm by mohly dostat vícero změn, přičemž se spekuluje například i o 8 GB RAM paměti či dokonce lepším procesorem než “základní” modely. Baterie telefonu by pak měla mít kapacitu až 4000 mAh, což je zhruba o 20 % více než tomu bylo v loňském roce. Zádrhel je ale v tom, že se má tento model prodávat jen na vybraných trzích, nejpravděpodobněji v Číně a Jižní Koreji. Zda se model podívá i jinam je zatím ve hvězdách.

Co se týče designu, Galaxy Note9 by se od loňského bratříčka Note8 příliš lišit neměl. Lehce by se měl zvětšit jeho displej zúžením rámečků, snímač otisků prstů by se měl přesunout z boku fotoaparátu pod něj a na boku telefonu by mělo teoreticky přibýt nové tlačítko pro ovládání fotoaparátu. Vše je ale zatím samozřejmě nepotvrzeno a až sám Samsung nám u představení nového modelu ukáže, zda nám zdroje říkaly pravdu či nikoliv. 

Doufejme, že nás tedy Samsung při představení tohoto modelu nezklame. Jelikož se mu však podařilo loňským Galaxy Note8 svět skutečně pobláznit, bude se snažit o totéž i s letošním modelem. Ten by nám mohl podle některých spekulací ukázat již 8. srpna v New Yorku spolu s novými smartwatch. Nechme se tedy překvapit. 

The-Galaxy-Note-9-may-include-a-physical-shutter-button-that-can-also-take-screenshots

Dnes nejčtenější

.