Zavřít reklamu

V současné době je vývoj Galaxy Note9 v plném proudu, aby ne, když do oficiálního představení zbývají pouze tři měsíce, pokud tedy Samsung představí nadcházející phablet ve stejném časovém období jako předchůdce. Pomalu na povrch vyplouvají různé informace o Galaxy Note9, přičemž zařízení se ukazuje v prvních benchmarkových testech. Prozatím například víme, že Galaxy Note9 bude disponovat čipem Snapdragon 845 a běžet na Androidu 8.1.0.

Už jsme vás informovali o tom, že čínský leaker Ice Universe prozradil, že jihokorejský gigant vyvíjí další generaci stylusu S Pen pro Galaxy Note9 a že přístroj bude disponovat snímačem otisků prstů v displeji. Vypadá to, že Samsung dokončil také design, protože leaker Ice Universe tentokrát na Twitteru prozradil, že Galaxy Note9 bude o 2 mm kratší než Galaxy Note8. Zároveň však vyvrací své předchozí tvrzení a podotýká, že Galaxy Note9 nebude mít snímač otisků prstů v displeji.

V podstatě se dalo očekávat, že Galaxy Note9 bude o něco kratší než předchůdce, protože ke zmenšení došlo i u vlajkových lodí Galaxy S9 a Galaxy S9+, a to především díky tomu, že Samsung výrazně zmenšil orámování přístroje. Galaxy S9+ je o 1,4 mm kratší než Galaxy S8+ a Galaxy S9 je o 1,2 mm kratší než Galaxy S8. Znamená to tedy, že menších rámečků se dočká i chystaný phablet.

Prozatím však nemáme žádné prokazatelné důkazy, které by potvrzovaly některé z výše uvedených spekulací, a tak doporučujeme brát informace s trochou skepticismu. Galaxy Note9 může nakonec vypadat jako Galaxy S9+, pouze navíc bude mít S Pen a několik málo menších vylepšení.

galaxy note9 fb

Dnes nejčtenější

.