Zavřít reklamu

Poté, co vypustil před nedávnem Samsung do světa svou novou vlajkovou loď Galaxy Note9, se začaly zraky všech fanoušků tohoto jihokorejského giganta upínat směrem k představené další vlakové lodi – Galaxy S10. Od tohoto modelu se totiž očekává skutečně mnoho inovací, díky kterým by měl tento model zastínit veškerou konkurenci. V minulých týdnech jsme tak slyšeli například o vysoce kvalitním trojitém fotoaparátu, čtečce otisků prstů v displeji či skvělé výdrži baterie. Dnes se můžeme do tohoto seznamu připsat další zajímavý bod. 

Podle čerstvé zprávy z Jižní Koreje se Samsung rozhodl do Galaxy S10 přidat antény pro připojení k ultrarychlým 5G sítím, které hlásí nástup. Jelikož jsou však tyto antény údajně poměrně drahé, Samsung se rozhodl jak modely s těmito anténami, tak i modely bez nich, přičemž zákazník si bude moci vybrat, který model je pro něj přínosnější. Pokud se tedy rozhodne, že je pro něj 5G zbytečnost, bude moci při nákupu ušetřit.

Takto by mohl nový Galaxy S10 vypadat:

Ačkoliv již žádné další detaily o novém Galaxy S10 zpráva neprozradila, podpora 5G jen u některých verzí je poměrně zajímavá. Do ostrého představení telefonu je ale samozřejmě ještě mnoho času a mnoho věcí se tak může samozřejmě změnit. Snad nás ale Samsung o žádné skvělé vylepšení u tohoto modelu nepřipraví a po letošní evoluci v podání Galaxy S9 a Note9 zažijeme příští rok opět pravou a nefalšovanou revoluci. 

Galaxy S10 leak FB

Dnes nejčtenější

.