Zavřít reklamu

Přestože je představení nového Samsungu Galaxy S10 ještě poměrně daleko, čas od času se na internetu objeví zajímavé úniky, které nám mají některá tajemství ohledně tohoto modelu odkrýt. Jedním z nejčerstvějších úniků je trojice fotografií, která údajně zachycuje horní polovinu displeje chystaného smartphonu. Na tom by nejspíše nebylo nic zajímavého, kdyby byly v horním rámečku viditelné senzory a reproduktor. Ani jedna z těchto věcí tam ale není.

Pokud jsou fotografie reálné, vypadá to, že se Samsungu podařilo implementovat veškeré senzory a kamery pod displej telefonu, čímž mohl horní rámeček výrazně zredukovat. Nicméně při spuštěné aplikaci Fotoaparát je čočka přední kamery v horní části displeje alespoň podle třetí fotografie v galerii poměrně bez problémů vidět.

V tuto chvíli je samozřejmě velmi těžké říci, zda je na fotografiích skutečně prototyp Galaxy S10 či nikoliv. V minulosti jsme ale již několikrát slyšeli o tom, že bude tento model skutečně revoluční a přijde s velmi propracovaným designem a implementovaným snímačem otisků prstů v displeji. Ukrytí senzorů pod displej by tak rozhodně smysl dávalo. Nicméně jak už jsem psal výše, od představení této vlajkové lodi nás dělí skutečně ještě velmi dlouhá doba. Jásat bychom tedy z podobných upgradů zatím neměli.

Galaxy S10 leak FB

Související články

Dnes nejčtenější

.