Zavřít reklamu

Je to jen pár dní, co jsme vás na našem webu informovali o záměru Samsungu vytvořit krom trojice “standardních” verzí Galaxy S10 i jednu prémiovou, která bude nabízet obří displej či hned šest fotoaparátů. A právě o tomto modelu se dozvídáme díky čerstvému úniku informací další velmi zajímavé informace, které se týkají výrobního materiálu pro jeho tělo. 

Pokud nejste zastánci skla, které není příliš těžké rozbít, máme pro vás skvělou zprávu. Minimálně u prémiové verze Galaxy S10 bychom se totiž měli dočkat zad keramických, které jsou v porovnání se sklem daleko odolnější. Keramika navíc působí i daleko prémivějším dojmem, kterého bude chtít Samsung bezesporu docílit. 

Použití keramiky by bylo velmi zajímavé. V minulosti jsme se sice již s několika modely tvořenými keramikou setkali, vždy se však jednalo spíše o limitované edice čítající jen několik desítek, maximálně stovek kusů. Prémivový Galaxy S10 by však měl být v tomto ohledu jiný, jelikož se na něj jakožto na limitovanou edici alespoň dle dostupných informací nahlížet nemá. 

Doufejme, že se tedy o této novince dozvíme v následujících týdnech další nálož detailů, které nám ji alespoň částečně poodhalí. Už z nynějších informací se ale rýsuje skutečně perfektní smartphone, který by si mohl bez problému podmanit celý trh. Na podobné předpovědi je ale zatím příliš brzy. 

Galaxy S10 leak FB

Související články

Dnes nejčtenější

.