Zavřít reklamu

Není tomu tak dávno, co jsme vás na našem webu informovali o tom, že chystaný phablet Galaxy Note9 dorazí hned v pěti barevných variantách – v šedé, černé, modré, měděné a fialové, respektive levandulové. První barevná varianta ale nakonec podle všeho nedorazí. Samsung se jí totiž dle dostupných informací rozhodl nakonec zrušit a zákazníkům tak nabídne “jen” čtyři barevné varianty. Proč?

Valná většina všech renderů, které se doposud objevily a Note9 znázorňovaly, byla v jiných barvách, než právě v šedé, což bylo lehce zvláštní, byť to zatím o ničem příliš nevypovídalo. Dnes se ale na světlo světa dostala zpráva, která tvrdí, že Samsung šedou definitivně odpískal. Přesný důvod známý sice není, mohou za tím však být mizerné prodeje modelu Galaxy S9, které Samsung nutí přemýšlet o tom, jaké barevné varianty mají vůbec smysl vypouštět na veřejnost a jaké nikoliv. Jihokorejci se tak možná raději zaměří na propagaci méně barevných variant. 

Něčeho takového se nejspíš nedočkáme:

Druhá možnost je pak jen pozdržení této barevné varianty kvůli snaze rozpumpovat prodeje i několik měsíců po vydání phabletu. Samsung totiž velmi rád na trh dodává různé barevné varianty se slušným zpožděním, takže je vcelku možné, že i tentokrát si nechává nějaká esa v rukávu a vytasí je, až se mu bude zdát, že by trhu prospělo rozpumpovat. 

To, zda bude šedá varianta v nabídce Samsungu nakonec chybět či nikoliv, se ostatně dozvíme již velmi brzy. Představení totiž proběhne již za 9 dní v New Yorku a my u toho alespoň prostřednictvím živého vysílání samozřejmě budeme. Veškeré novinky o tomto produktu vám pak naservírujeme na našem portálu co nejdříve a nejdetailněji. 

The-Galaxy-Note-9-may-include-a-physical-shutter-button-that-can-also-take-screenshots

Dnes nejčtenější

.