Zavřít reklamu

Ani dnes vás neochudíme o pravidelnou dávku informací o chystaném Samsungu Galaxy S10. Jeho představení se totiž kvapem blíží, s čímž jdou ruku v ruce i úniky, díky kterým si můžeme udělat o tomto modelu obrázek se solidním předstihem. Se svou troškou do mlýna tentokrát přispěl leaker Ice Universe.

Leaker na svém Twitteru zveřejnil zprávu, ve které tvrdí, že v Galaxy S10 nedorazí skener oční duhovky. Ten nahradí snímač otisků prstů implementovaný v displeji,  který by měl být ultrazvukový. Těšit se tak můžeme na velmi rychlou a hlavně spolehlivou autentizaci, jelikož je tento typ snímače oproti optickému, který lze též pro implementaci do displeje využít, mnohem spolehlivější.

Ke zrušení skeneru duhovky se Samsung rozhodl pravděpodobně především kvůli snaze o co největší zúžení horního rámečku displeje. Ten by totiž měl být podle dostupných informací takřka odstraněn, přičemž fotoaparát Samsung umístí přímo do displeje, respektive do otvoru v něm. 

Zda se dnešní únik informací zakládá na pravdě či nikoliv je v tuto chvíli samozřejmě nejasné. Pokud bychom se ale dočkali skutečně kvalitní čtečky otisků prstů v displeji, zrušení ostatních autentizačních metod by nejspíš nikoho příliš nemrzelo. 

Samsung Galaxy S10 concept triple camera FB

Dnes nejčtenější

.