Zavřít reklamu

Přestože slyšíme v poslední době především o chystaném phabletu Galaxy Note9, jelikož je jeho představení již poměrně blízko, ani informace o modelu Galaxy S10 pro příští rok čas od času vyplují na povrch. Díky tweetu uživatele Ice universe, který na svůj Twitter přidává zajímavé fotografie chystaných technologických produktů převážně od Samsungu, už totiž víme například to, jak by měl Galaxy S10 přesně vypadat.

Obrázek, který Ice sdílel, potvrzuje přesně to, co jsme slyšeli v minulých týdnech. Rámečky kolem displeje jsou totiž zúženy na naprosté minimum a horní stranu již nezdobí žádné senzory a ani reproduktor. Více ale bohužel z obrázku nevyčteme. Nicméně tvarově by modelům od Samsungu tento smartphone odpovídal.

galaxy s10 leak

Nový Galaxy S10 by měl být v mnoha věcech průlomový. Samsung by mu totiž rád vnukl čtečku otisků prstů do displeje, díky čemuž by se mu podařilo konečně odstranit tento senzor ze zad telefonu, na kterých je podle mnoha uživatelů skutečně nepraktický. Pokud by pak skutečně zvolil tento design, musel by se poprat i s umístěním všech senzorů pod displej, což by mohlo být též velmi zajímavé.

Dva návrhy, jak by mohl Galaxy S10 vypadat:

Doufejme, že se tedy v následujících měsících dočkáme další spousty úniků, které nám tajemství ohledně tohoto modelu odhalí. Jedno je však jasné už nyní. Samsung bude chtít svým výročním modelem zaujmout a právě velké změny v čele se čtečkou v displeji, který bude přes celou přední stranu, by mu k tomu mohly výrazně dopomoci.

 

Samsung-Galaxy-S10-concept-Geskin-FB 2

Související články

Dnes nejčtenější

.